Commode in walnoot en gezwart staal model 7139 Angel Cerdá S.L.
Commode met een modern design en originele structuur in natuurlijk gefineerd walnoothout van 0,5 mm dik met gezwarte roestvrijstalen poten. Een elegante en verfijnde ladekast, perfect om een vleugje avant-garde en stijl in huis te brengen en alles op orde te houden dankzij de opbergruimte met drie lades gefineerd met natuurlijk notenhout en het soft-close systeem. Een bijzetmeubel met rechte lijnen, praktisch en functioneel en tegelijkertijd een designmeubel voor je slaapkamer of woonkamer.
- STIJL: Deze originele ladekast met een modern ontwerp geeft je slaapkamer een ander en verfijnd tintje. Dankzij het ontwerp is hij ideaal te combineren met de nieuwste interieurtrends.
- VERSATIEL: Met een grote opbergruimte met drie lades met dubbele compartimenten past hij gemakkelijk in je woon- of slaapkamer.
- KWALITEIT: Al onze producten zijn gemaakt van materialen van de hoogste kwaliteit, wat een garantie is voor duurzame en functionele meubels.
- DECORATIE EN COMFORT: Rechthoekige ladekast met afgeronde hoeken met een origineel en uniek ontwerp. Het walnoothout in combinatie met de donkere roestvrijstalen poten geven je kamer de elegante en persoonlijke touch die je zoekt.
- AFMETINGEN: De royale opbergruimte van de drie laden met vaste tussenschotten biedt het comfort dat je al je persoonlijke spullen georganiseerd kunt opbergen.
- MAATREGELEN:140 x 52 x 82 cm.
- KENMERKEN:Lades inbegrepen: Ja, 3 laden met een interne verdeler. Lade-openingssysteem: 1e lade met vingergroefopening, 2e en 3e lade met vingergroefopening. Sluitsysteem lade: Softclosing. Opbergruimte inbegrepen: Nee. Ladegeleider mechanisme: Metaal. Afgewerkte achterkant: Ja. Binnenverlichting: Nee.