Belangrijkste kenmerken
Modern Noord-Europees esthetisch design
Geïnspireerd door hedendaags Noord-Europees design, heeft deze stoel een strakke en verfijnde uitstraling. De rugleuning is voorzien van decoratieve bladstiksels, elegant en discreet, met vloeiende en natuurlijke lijnen. De geïntegreerde armleuningen vormen een harmonieuze vorm, verbeteren het algemene esthetische effect en passen moeiteloos bij verschillende moderne interieurstijlen.
Luxueuze fluwelen textuur
Gemaakt van hoogwaardig fluweel, biedt de stoel een zacht en aangenaam gevoel, met een lichte glans die de verfijning benadrukt. De stof is ademend, voorkomt ongemak bij langdurig gebruik. Zacht, veerkrachtig en vormvast, combineert duurzaamheid, comfort en dagelijkse bruikbaarheid.
Ergonomisch comfort
Met een gebogen ergonomische rugleuning volgt de stoel natuurlijk de ruglijn en biedt gelijkmatige ondersteuning, waardoor vermoeidheid van de rug door langdurig zitten wordt verminderd. Het brede zitvlak (breedte 47 cm, diepte 49 cm) biedt goede heupondersteuning, voor een ontspannen houding en langdurig comfort.
Stabiele, duurzame en milieuvriendelijke structuur
Met stevige zwarte metalen poten biedt de stoel uitstekende stabiliteit en een draagvermogen tot 113 kg. Metaal is recyclebaar, waardoor stevigheid en milieuvriendelijkheid worden gecombineerd. Antislipvoetjes beschermen de vloer en voorkomen verschuiven, met oog voor elk detail.
Flexibele aanpassing aan verschillende ruimtes
Dankzij het sobere en veelzijdige ontwerp is de stoel geschikt als fauteuil in de woonkamer, eetkamerstoel, leesstoel voor op kantoor of werkstoel. Voldoet aan de behoeften van verschillende woon- en werkomgevingen, en biedt praktisch en veelzijdig gebruik.
Productafmetingen
Totale breedte: 63 cm
Totale diepte: 72 cm
Totale hoogte: 85,5 cm
Zithoogte: 47 cm
Zitdiepte: 49 cm
Zitbreedte: 47 cm
Rugleuning hoogte: 35 cm
Zitdikte: 10 cm
Luxe Fluwelen Fauteuil – Zachte, Ademend, Comfortabel en Veerkrachtig – Grijs - Aankoopdatum: 1 april 2026
Tres contente de mon achat il est hyper confortable, de bonne qualite et magnifique !