De L-vormige hoekbank SIENA Large is een designproduct dat comfortabel en aangenaam aanvoelt en gemaakt is van materialen van de hoogste kwaliteit. De SIENA L-vormige hoekbank voldoet aan hoge esthetische en kwaliteitsnormen. De hoekbank is ontworpen om in het midden van de kamer te worden geplaatst, omdat de details van het vakmanschap zowel aan de voor- als achterkant zichtbaar zijn.
Specificaties:Poso Corduroy met zeer expressieve, dikke strepen. De stof is zacht en driedimensionaal, ideaal voor volumineuze banken, stoelen en decoratieve elementen. Het POSO-materiaal past perfect in klassieke, retro of moderne stijlen, en de aangename, warme textuur van de corduroystof geeft het interieur een warme en gezellige sfeer, wat rust en ontspanning bevordert.
Meer informatie:Hoogrend schuim, ook wel HR-schuim genoemd, wordt bijzonder gewaardeerd om zijn elasticiteit en veerkracht. Het heeft orthopedische eigenschappen en biedt ideale ondersteuning voor de wervelkolom. Dit schuim kenmerkt zich door een aanzienlijk hogere dichtheid dan conventioneel polyurethaanschuim, wat het duurzamer maakt en zorgt voor een goede ventilatie en luchtcirculatie in de matras.
Golfveren zijn veren die bestaan uit meerdere onderling verbonden gegolfde draden. Deze constructie zorgt voor zachtheid, flexibiliteit en een hoge duurzaamheid. Golfveren worden vaak gebruikt in elegante slaapbanken, loungebanken en hoekbanken. Golfveren zijn licht en flexibel, waardoor ze zich gemakkelijk aanpassen aan de lichaamsvorm van de gebruiker. Ze zijn bovendien zeer stil in gebruik.