-9% vanaf 450 € met LSTWK9 op Vente-unique-producten

Nog: 
01d 07je 25m 45s
Professional
Contact
Winkelwagen

Zwart-witte stof en chocoladebruine eco-leren fauteuil 5011 ANGEL CERDA

502 €
Betaling in 3x.

Beschrijving

Zwart-witte stof en chocoladebruine eco-leren fauteuil model 5011 Angel Cerdá S.L.

Fauteuil met armleuningen van modern design met een zitting bekleed met zwart-witte stof en een rugleuning bekleed met chocoladebruin kunstleer. Zowel door zijn stijl als zijn zwarte roestvrijstalen poten is deze fauteuil de perfecte combinatie tussen design en comfort.

Afmetingen product: 75 x 75 x 82 cm.

- De combinatie van de stoffen en kunstlederen bekleding geeft het de andere, exclusieve en originele touch die je zoekt om stijlvolle omgevingen te creëren.

- De originaliteit van de poten combineert de meest avant-gardistische stijl van ons merk met de hoogste kwaliteit en comfort.

- Dankzij de grootte van de zitting en de vulling van 25 kg/m3 polyurethaanschuim en de comfortabele rugleuning geniet je van maximaal comfort, zonder het modernste design te verwaarlozen.

- Zowel het ontwerp als de originele stoffen bekleding met houndstooth patroon en zwarte biezen geven het de unieke en exclusieve touch die je zoekt in je huis.

Details & Afmetingen

Details

  • Kleur (tint):  Zwart
  • Materiaal (specificatie):  Kunstleer, Polyester
  • Aantal plaatsen:  1 plaats
  • Vulling van de zitting:  Polyetherschuim
  • Met armleuningen
  • Geleverd gemonteerd (behalve poten en/of handvatten)

Afmetingen

  • Lengte:  75 cm
  • Hoogte:  82 cm
  • Diepte:  75 cm

Betaling in 3x.

Vergelijk met vergelijkbare producten