Stof van velours
Bovenzijde met antislipbekleding
Poten inbegrepen
De bdebodem SOBEK van YSMÉE is perfect om uw slaapkamer een cocooning uitstraling te geven.
Made in France
Fluweel: Fluweel is een edele en elegante stof, bekend om zijn zachtheid en isolerende eigenschappen. Het is een zware, rijke en weelderige stof. Hoewel het er delicaat uitziet, is fluweel robuust en duurzaam, vooral wanneer het wordt gemaakt van synthetische vezels zoals polyester.
Polyester: is de meest gebruikte synthetische vezel ter wereld, omdat het vele voordelen heeft. Polyester is resistent, gemakkelijk schoon te maken (wasbaar met water), heeft een onberispelijke grip en kreukt weinig.
PEFC®: Deze certificering geeft u de garantie dat het gebruikte hout afkomstig is uit bossen die vanuit ecologisch, sociaal en economisch oogpunt duurzaam worden beheerd. Door PEFC te steunen, helpt Vente-unique bossen over de hele wereld te beschermen.
OEKO-TEX®: Het wereldwijd erkende OEKO-TEX® STANDARD 100 label reguleert en controleert het gebruik van schadelijke stoffen in alle stadia van de textielverwerking: grondstoffen, garen en kleurstoffen. Met deze certificering beloven wij u gezonde en huidvriendelijke stoffen aan te bieden.
Geleverd gemonteerd: Onze meubels die gemonteerd worden geleverd, staan garant voor kwaliteit en stevigheid.
De levertijd van dit product zal worden bevestigd in de winkelwagen.
Lengte | Breedte | Hoogte | Gewicht | |
---|---|---|---|---|
Pakket nummer 1 | 192 cm | 142 cm | 25 cm | 19 kg |