Geïntegreerde kabeldoorvoer voor extra gemak
Eco-verantwoordelijk product
Gemaakt in Europa
De meubels uit de ZARULA-collectie onderscheiden zich door een romantische stijl met elegante lijstwerk, perfect om charme en karakter aan je interieur te geven.
Het ZARULA tv meubel combineert verschillende opbergmogelijkheden voor de concrete behoeften van een woonkamer: twee openslaande deuren verbergen grote apparaten of dagelijkse spullen, een schuiflade biedt ruimte aan afstandsbedieningen, kabels en kleine accessoires, en een open nis laat je een decoratief object uitstallen of houdt wat je regelmatig gebruikt binnen handbereik.
De ingebouwde kabelgoot zorgt voor een nette doorgave van draden tussen de aangesloten apparaten, zodat de ruimte er verzorgd uitziet ook als de tv, de decoder en de spelconsole allemaal tegelijk zijn aangesloten. Na een filmavond blijft alles opgeruimd en toegankelijk zonder te hoeven zoeken in meerdere vakken.
De melamine afwerking biedt een oppervlak dat bestand is tegen lichte krassen en dagelijks eenvoudig schoon te maken is. Dit meubel is in Europa gefabriceerd.
Om het uiterlijk langdurig te bewaren, volstaat regelmatig afnemen met een zachte, droge doek — vermijd schurende middelen of te frequent gebruik van vochtige doekjes.
Een complete opbergoplossing om je tv-hoek aan te kleden zonder de ruimte visueel te overladen.
Made in Europe
MDF: MDF van geperste houtvezels met fijne structuur: Esthetisch sterk materiaal, ideaal voor binnengebruik.
De levertijd van dit product zal worden bevestigd in de winkelwagen. Wij raden je aan om bij de levering goed het aantal geleverde pakketten te controleren.
| Lengte | Breedte | Hoogte | Gewicht | |
|---|---|---|---|---|
| Pakket nummer 1 | 66 cm | 48 cm | 16 cm | 20 kg |
| Pakket nummer 2 | 167 cm | 58 cm | 7 cm | 20 kg |