Ronde salontafel van walnoot en hout bekleed met kunstleer in zandkleur model 2164 Angel Cerdá S.L.
Ronde salontafel met modern design met blad van natuurlijk walnootfineer en originele poten van hout bekleed met kunstleer in zandkleur. Een stuk met een eenvoudig maar origineel design dat een unieke en persoonlijke touch toevoegt.
Afmetingen product: Ø80 x 28 cm.
- Het ronde blad van natuurlijk walnootfineer zorgt voor warmte en een natuurlijke uitstraling, ideaal voor moderne en elegante interieurs. Combineer het met de bijpassende bijzettafel voor een functioneler, veelzijdiger en evenwichtiger geheel.
- Dankzij de cilindrische structuur van bekleed hout met zandkleurig gestructureerd kunstleer onderscheidt deze bijzettafel zich door zijn verfijnde en eigentijdse stijl en wordt hij een decoratief meubelstuk met veel persoonlijkheid.
- Zowel het ontwerp als de moderne stijl zorgen voor een sfeer vol avant-garde en verfijning.
- Zowel door zijn afmetingen als door de vervaardiging met materialen van de hoogste kwaliteit is deze tafel de ideale hulp voor dagelijks gebruik, volledig praktisch en functioneel.