Meubel voor onder wastafel van metaal en mangohout - 2 deuren - 95 cm - ORIONIS
-
Beschrijving
-
Levering
-
Betaalmethoden

Ijzer
Sterke punten
- Veel opbergmogelijkheden
- Supertrendy industriële stijl
- Bestendig metaal en mangohout
Bent u ook gezwicht voor de industriële stijl? Het meubel voor onder een wastafel ORIONIS is dan perfect voor in uw badkamer! Het is gemaakt van zwart metaal en mangohout en past zich dankzij zijn onbewerkte en moderne uitstraling aan elke decoratiestijl in uw badkamer aan.
Mangohout staat bekend en wordt gewaardeerd om zijn stevigheid, zijn dichtheid en zijn solide structuur. Het tolereert water, dus u hoeft niet te vrezen voor spatten water op het hout.
Details
- Kleur (tint): Zwart
- Materiaal: Ijzer
- Kranen inbegrepen: No
- Aantal meubels: 1
- Installatietype: Om op te zetten
- Openingssyteem: Draaibaar
- Soort kast: Kast
- Aantal kasten: 2
- Materiaal van de plank: mangohout
Afmetingen
- Lengte: 95 cm
- Hoogte: 80 cm
- Diepte: 55 cm
Levering
De levertijd van dit product zal worden bevestigd in de winkelwagen.
Wij vragen u om goed de afmetingen van uw deur/trap na te meten voor de levering.
Pakket
Lengte | Breedte | Hoogte | Gewicht | |
---|---|---|---|---|
Pakket nummer 1 | 102 cm | 87 cm | 62 cm | 40 kg |
Betaling in 3 termijnen
Vente-unique.be Geeft u de mogelijkheid om uw betaling te spreiden over 3 termijnen.
Met kredietkaart, voor elke betaling in 3 termijnen zullen u 9€ administratiekosten aangerekend worden. Dit bedrag wordt gelijk verdeeld over de 3 termijnen. Bijvoorbeeld, indien u een product koopt met een bedrag van 449,99€, zullen de 3 termijnen 149,99€ + 3€ oftewel 152,99€ bedragen.
Dit betalingsfaciliteit is verkrijgbaar voor elke bestelling vanaf 300€ et jusqu'à 2 000€, verzendkosten inbegrepen.
Uw garanties